FM „Ąžuolas“ TAISYKLĖS

taisykles juodos

futbolo mokykla „Ąžuolas“

Kauno vaikų ir jaunimo futbolo mokykla „Ąžuolas“ įsikūrė 2012 metais. „Ąžuolo“ futbolo mokykloje vaikus treniruoja, penki jauni, ambicingi, turintys tarptautinę UEFA B trenerio kategoriją treneriai. Ąžuolo futbolo mokyklos treneriai didelį dėmesį skiria vaikų individualių futbolo gebėjimų ugdymui treniruočių metu. Mokykla dirba pagal “Auri – Dohm“ metodologiją.

”Auri – Dohm” metodologija

Tai garantuoja kokybiškas ir profesionalias futbolo treniruotes pritaikytas specialiai pagal atskiras amžiaus grupes. Nuo 6 iki 19 metų amžiaus sportininkams.

 

Šios metodologijos esminis tikslas:

Ugdyti individualiai stiprų žaidėją, su labai gerais baziniais futbolo įgūdžių gebėjimais, kurie atitiktų aukščiausius pasaulinius standartus ir galėtų žaisti futbolo komandoje, kaip komandinėje sporto šakoje.

„Ąžuolo“ veikla

Futbolo mokykloje šiuo metu sportuoja apie 150 vaikų. Dalyvaujame Lietuvoje rengiamuose vaikų futbolo čempionatuose, tarptautiniuose futbolo turnyruose. Vasarą jaunuosius futbolininkus mokykla kviečia į sporto stovyklas, kuriose auklėtiniai sportiškai patobulėja, įgyja naujų žinių ir savarankiškumo.

 

Vaikų ir jaunimo futbolo mokyklos „Ąžuolas“ vaikai turi visas galimybes tobulėti, augti su futbolu ir tapti profesionaliais sportininkais.

Susisiekite!

Turite klausimų? Norite pasiteirauti dėl galimybės Jūsų Vaikui tapti futbolo mokyklos „Ąžuolas“ mokyklos auklėtiniu?

Kreipkitės ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.