Orai futbolui
Reklaminis skydelis
Apklausa
Ko labiausiai laukiate?
 
Bendraukime
Facebook Image

Siekiame būti geriausiais, stengiamės, jog treniruotės būtų kuo įdomesnės ir įvairesnės, o sąlygos būtų vienos iš geriausių. Mokykloje dirba kvalifikuoti treneriai. Dirbame daug ir atsakingai, nuolat tobuliname savo žinias.

Mums svarbi jūsų vaikų ateitis,  rūpi jūsų vaikų užimtumas ir  sveikata, todėl visais klausimais glaudžiai bendradarbiaujame su vaikų  tėveliais.

Futbolo mokykloje "Ąžuolas" treniruotes lanko virš 100 vaikų, suskirstytų į atskiras amžiaus grupes. Mažiausieji – penkiamečiai - dar yra darželinukai,  vyriausiųjų grupėse treniruojasi 12-13 metų vyrukai. Pagrindinis tikslas, futbolo žaidimu sudominti kuo daugiau įvairaus amžiaus vaikų, prisidėti - ugdant  aktyvų, laisvą, sveiką, bei šiuolaikišką vaiką, sporto pagalba apsaugoti jį nuo chuliganizmo ir kitų pavojų.

Mokykla dažnai organizuoja futbolo turnyrus į kuriuos dalyviai kviečiami iš visos Lietuvos. Nuolat vykstame į tarptautinius, bei Lietuvoje organizuojamus futbolo turnyrus.

Vasara jaunuosius futbolininkus mokykla kviečia į sporto stovyklą, kurioje auklėtiniai sportiškai patobulėja, įgija naujų žinių ir savarankiškumo.

Vaikų ir jaunimo futbolo mokyklos „Ąžuolas“ vaikai turi visas galimybes tobulėti, siekti ir pasiekti labai daug. Čia auga futbolo žvaigždės!

 

 


Futbolo mokyklos „Ąžuolas“ komandų pasiekimai:

2012 metai

 
Rėmėjai
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šiuo metu:
Mes turime 4 svečius online